Provođenje postupka jednostavne nabave za uređenje školske kuhinje, sanitarnog prostora i spreme u sklopu kuhinje

Priložena je odluka o provođenju postupka jednostavne nabave putem web stranice Osnovne škole "Lokve-Gripe" za uređenje školske kuhinje, sanitarnog prostora i spreme u sklopu kuhinje.

Evidencijski broj nabave: 5-2021-JDN

Poziv za dostavu ponuda objavljen je na web stranici dana 14. lipnja 2021. godine.

Rok za dostavu ponuda počinje teći sljedećeg dana od dana objave na web stranici škole.

Rok za dostavu ponuda je 10 dana.

Molimo vas da ponudu dostavite na adresu: Osnovna škola „Lokve-Gripe“, Stepinčeva 12, 21000 Split i osobno u tajništvo Škole.

Ponudu je potrebno dostaviti u zatvorenoj omotnici s nazivom i adresom ponuditelja, s naznakom  NE OTVARAJ – PONUDA TE NAVESTI PREDMET NABAVE.